Kobigem

enerji verimliliği, belgelendirme, gözetim, muayene, test ve eğitim hizmetleri..

Tarafsızlık Bildirimi

 

Kobigem olarak genel-geçer kurallar çerçevesinde  teknik destek verdiğimiz müşterilerimize destek konusu ile ilgili denetim ve belgelendirme hizmeti vermeyiz.

Kobigem Tarafsızlığı Koruma ve Tavsiye Komitesi’nin temel görevi, Kobigem'in tüm faaliyetlerini tarafsızlık ilkesini koruyarak gerçekleştirdiğine dair güven sağlamak ve kobigem' in sürekli gelişimine katkıda bulunacak tavsiyelerde bulunmaktır.

Komite Kobigem’in tarafsızlığına tehdit oluşturabilecek durumları ve bu tehditlerin giderilmesi ya da önlenmesi için yapılması gereken faaliyetleri belirlemek üzere yapılan çıkar çatışması analizini gözden geçirerek görüşlerini rapor eder.

Bu komite üyeleri hiçbir şekilde Kobigem personelini ve Kobigem hissedarlarının sahip olduğu diğer şirketlerin personelini ve hissedarlarını içeremez. Komite 1 başkan ve en az 2 üyeden oluşur. Bu üyeler başkan tarafından Tarafsızlığı Koruma ve Tavsiye Komite Listesi’nden seçilir ve toplantı gündemine göre üye sayısı artabilir.

Komiteye ülkemizdeki ilgili tarafların katılımı (öğretim görevlileri, kamu personeli, özel sektör personeli, dernek üyeleri, askeri personeller, sözleşmeli personeller, danışmanlar) esas alınır.
 


Gizlilik Bildirimi
Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda müşterilerimize ait bilgilerin gizliliğinin sağlanması ve korunması için gereken özeni gösteririz. Devamı >>>

Sorularınız

Firmamız hakkında merak ettikleriniz, sorularınız ve cevapları..

Online İletişim Formu

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için istek, öneri veya şikayetlerinizi online iletişim formu ile iletebilirsiniz.