Kobigem ile ilgili merak ettikleriniz..

sordunuz, cevapladık ..

Kobigem ile ilgili sorularınız

Sizlerden gelen soruları derledik ve cevapları ile birlikte yayınladık. Sizin de sormak istediğiniz soruların bazılarına daha önce cevap vermiş ve aşağıda yayınlamış olabiliriz. Bu sayfada cevap bulamadığınız sorularınız için lütfen online iletişim formunu kullanarak bize ulaşın. İlginize teşekkür ederiz.

 • Enerji kimlik belgesi düzenlemek konusunda yetkiniz var mı ?

  Evet, T.C. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı tarafından enerji kimlik belgesi düzenlemek konularında yetkilendirilmiş EKB Uzmanları ile hizmet veriyoruz.
 • Kobigem hangi akreditasyon kurumları tarafından yetkilendirildi ?

  Yönetim sistemleri standartları konusunda TÜRKAK (Türkiye), JAS-ANZ (Yeni Zelanda-Avustralya) tarafından akredite edilmiş şirketlerin çözüm ortağıyız. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda seçilen akreditasyon kapsamında belgelendirme hizmetleri gerçekleştirilmektedir.
 • Hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz ?

  Şirket merkezimiz Ankara. Bir çok şehirde temsilcilerimiz görev yapıyor. Hizmet ulaştırmak için şehir veya ülke sınırlaması yapmıyoruz. Nerede olursa olsun her müşterimize aynı kalitede hizmet sunarız. Türkiye'nin bir çok şehrinde, Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde ve bazı komşu ülkelerde müşterilerimize hizmet projeleri gerçekleştirdik. Yurtdışı müşteri sayımızı artırarak Kobigem markasının uluslararası bilinirliğini artırmak gayesindeyiz.
 • Devlet desteklerinden faydalanarak sizinle hangi konularda çalışabiliriz ?

  Belgelendirme projelerinde KOSGEB ve Dış Ticaret Müsteşarlığı tarafından verilen destek programlarından faydalanabilirsiniz.

Online İletişim Formu

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için istek, öneri veya şikayetlerinizi online iletişim formu ile iletebilirsiniz.