Kobigem

enerji verimliliği, belgelendirme, gözetim, muayene, test ve eğitim hizmetleri..

Akreditasyon

Kobigem tarafından gerçekleştirilen yönetim sistemleri belgelendirme hizmetlerinde çalıştığımız belgelendirme markaları JAS-ANZ ve TÜRKAK akreditasyonludur. Müşteri talebine göre yurt içi veya yurt dışı akreditasyon alternatifleri ile belgelendirme yapılabilir.

Müşteri tarafından talep edilmesi durumunda gerçekleştirilen belgelendirme gönüllülük esasına dayalı olarak akreditasyonusuz olarak da gerçekleştirilebilir.

 

30 Ekim 1991 tarihinde İngiliz Millet Topluluğuna dahil olan Avustralya ve Yeni Zelanda hükümetleri arasında imzalanan anlaşma uyarınca akreditasyon faaliyetlerini başlatan JAS-ANZ akreditasyon faaliyetlerini dünya çapında yürütmektedir. Mevcut akreditasyon kuruluşları arasında belge sayısı olarak ilk üç sırada yerini sürekli koruyan JAS-ANZ Türkiye'de 5000'in üzerinde belgeyi akredite olarak yayınlamıştır.

JAS-ANZ akreditasyonuna sahip belgeler IAF MLA anlaşması kapsamında, anlaşmaya üye tüm dünya ülkelerinde uluslararası geçerliliğe sahiptir.


Tarafsızlık Bildirimi
kobigem olarak genel-geçer kurallar çerçevesinde  teknik destek verdiğimiz müşterilerimize destek konusu ile ilgili denetim ve belgelendirme hizmeti vermeyiz. Devamı >>>

 

Gizlilik Bildirimi
Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda müşterilerimize ait bilgilerin gizliliğinin sağlanması ve korunması için gereken özeni gösteririz. Devamı >>>

Sorularınız

Firmamız hakkında merak ettikleriniz, sorularınız ve cevapları..

Online İletişim Formu

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için istek, öneri veya şikayetlerinizi online iletişim formu ile iletebilirsiniz.