Kobigem

enerji verimliliği, belgelendirme, gözetim, muayene, test ve eğitim hizmetleri..

Firmamız Hakkında

"Sektöründe en iyisi olmak arzusunda olan tüm şirketlerin teknik destek hizmeti alımında ilk olarak anımsadığı belgelendirme kuruluşu olmak istiyoruz."

Kobigem; sistem belgelendirme, ürün kalite belgelendirme, test, muayene, eğitim ve enerji yönetimi faaliyetlerini disiplinli bir biçimde yürüterek, lider ve yenilikçi kimliğiyle kısa sürede sektöründe marka haline gelmiş, geniş yelpazedeki iş sahalarına üçüncü taraf (bağımsız olarak) yönetim sistemleri denetim hizmeti, ürün kalite denetimleri, testleri ve muayene hizmetleri sunan uluslararası bir belgelendirme kuruluşudur. Küçük, orta ve büyük ölçekli yerli ve yabancı firmalara hizmet vermekte olan Kobigem her türlü müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek altyapıya sahiptir. Hedefimiz, bağımsızlık, gizlilik ve tarafsızlık ilkesinden ödün vermeden belgelendirme hizmeti sunduğumuz firmaların arzu ettikleri başarı ve performans seviyelerine ulaşmalarına yardımcı olarak, hem kendilerinin hem de müşterilerinin beklentilerini aşabilmeleri için gerekli temelleri sunmaktır.

Kobigem olarak amacımız, hizmetlerimiz süresince, her iki tarafın da mükemmelliğe ulaşacağı uzun vadeli bir iş ortaklığı şekillendirmek, geliştirmek ve devam ettirmektir. Firmamızın konusunda uzman personeli, karmaşıklığa ve zorluğa bakılmaksızın tüm denetim ve test gereksinimlerinizi gidermekle görevlidir. Müşterilerimize amaçlarına ulaşmalarında yardım etmek için tasarlanmış uyarlama programlar ve aktif raporlama aracılığıyla mükemmele yakın bir denetim hizmeti sunmakla gurur duymaktayız.


Tarafsızlık Bildirimi
Kobigem olarak genel-geçer kurallar çerçevesinde  teknik destek verdiğimiz müşterilerimize destek konusu ile ilgili denetim ve belgelendirme hizmeti vermeyiz. Devamı >>>

 

Gizlilik Bildirimi
Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda müşterilerimize ait bilgilerin gizliliğinin sağlanması ve korunması için gereken özeni gösteririz. Devamı >>>

Sorularınız

Firmamız hakkında merak ettikleriniz, sorularınız ve cevapları..

Online İletişim Formu

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için istek, öneri veya şikayetlerinizi online iletişim formu ile iletebilirsiniz.